הוועד האולימפי | שייט
2488
rtl,page-template-default,page,page-id-2488,page-child,parent-pageid-62459,qode-quick-links-1.0,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_rem,accessibility-underline-setup,accessibility-location-left,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-olympics,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
 

שייט

מנכ"ל סמדר פינטוב
טלפון: 03-6482860
פקס: 03-6482854
כתובת: איצטדיון האתלטיקה, שטרית 10, ת'א
מייל: [email protected]
אתר: http://www.sailing.org.il

יו"ר : גילי אמיר


השתתפו במשחקים האולימפיים:

מינכן 1972 – יאיר מיכאלי, יצחק ניר.
מונטריאול 1976 – יהודה מעיין, יואל סלע.
לוס אנג`לס 1984 – יואל סלע, אלדד אמיר, יהודה אטאדג'י, איתן פרידלנדר, שמשון ברוקמן.
סיאול 1988 – יואל סלע, אלדד אמיר, דן טורטן, רן טורטן.
ברצלונה 1992 –  יואל סלע, אלדד אמיר.
ברצלונה 1992 – שי בכר, עמית ענבר, ארז שמש.
סידני 2000 – עמית ענבר.
אטלנטה 1996- ענת פבריקנט, ניר שן טל, רן שן טל, שני קדמי, גל פרידמן.
סידני 2000 – ענת פבריקנט, שני קדמי, מיכל היין, אלי צוקרמן.
אתונה 2004 – גל פרידמן, ורד בוסקילה, אודי גל, ניקה קורניצקי, גידי קליגר, לי קורזיץ.
בייג'ין 2008 – ורד בוסקילה, אודי גל, ניקה קורניצקי, גידי קליגר, שחר צוברי, מעיין דוידוביץ, נופר אדלמן.
לונדון 2012 – ורד בוסקילה, גיל כהן, גידי קליגר, ערן סלע, לי קורזיץ', נופר אדלמן, שחר צוברי
ריו 2016 – גיל כהן, נינה אמיר, אייל לוין, דן פרוייליך, מעיין דוידוביץ', שחר צוברי.

הישגים בולטים במשחקים האולימפיים:

לוס אנג'לס 1984
אלדד אמיר ויואל סלע – מקום 8 – הולנדי מעופף
איתן פרידלנדר ושמשון ברוקמן – מקום 8 – מפרשיות 470

סיאול 1988
אלדד אמיר ויואל סלע – מקום 4 – שייט – הולנדי מעופף

ברצלונה 1992
עמית ענבר – מקום 8 – גלישת רוח

אטלנטה 1996
מדליית ארד
– גל פרידמן  –  גלישת רוח

סידני 2000
עמית ענבר – מקום 7 – גלישת רוח
ענת פבריקנט ושני קדמי – מקום 4 – מפרשיות 470

אתונה 2004
מדליית זהב – גל פרידמן – גלישת רוח

בייג'ינג 2008
מדליית ארד –
שחר צוברי – גלישת רוח

מעיין דוידוביץ'  – מקום 10 – גלשם ניל פרייד
ורד בוסקילה וניקה קורניצקי – מקום 4 – שייט מפרשיות 470

לונדון 2012
לי קורזיץ' – מקום 6 – גלשן ניל פרייד

ריו 2016
מעיין דוידוביץ' – מקום 7 – גלשן ניל פרייד

הישגים באליפויות אירופה ואליפויות עולם: 

גלישת רוח:

מדליית כסף: יואב עומר – אליפות אירופה –  2018
מדליית ארד: שחר צוברי  -אליפות אירופה – 2018
מדליית ארד: מעיין דוידוביץ' – אליפות עולם – 2014
מדליית זהב: לי קורזיץ' – אליפות עולם – 2013
מדליית ארד: מעיין דוידוביץ' – אליפות עולם – 2013
מדליית כסף: שחר צוברי – אליפות אירופה – 2013
מדליית זהב – לי קורזיץ' – אליפות עולם – 2012
מדליית כסף: מעיין דוידוביץ' – אליפות אירופה – 2012
מדליית זהב: לי קורזיץ' – אליפות עולם – 2011
מדליית ארד: נמרוד משיח – אליפות עולם – 2011
מדליית כסף: לי קורזיץ' – אליפות אירופה – 2011
מדליית ארד: נמרוד משיח – אליפות עולם – 2010
מדליית זהב: שחר צוברי – אליפות אירופה – 2010
מדליית כסף – נמרוד משיח – אליפות העולם- 2009
מדליית זהב: שחר צוברי – אליפות אירופה – 2009
מדליית ארד: שחר צוברי – אליפות עולם – 2008
מדליית זהב – נמרוד משיח – אליפות אירופה  – 2008
מדליית ארד: גל פרידמן – אליפות עולם – 2003
מדליית זהב: לי קורזיץ' – אליפות עולם – 2003
מדליית כסף: גל פרידמן – אליפות אירופה – 2002
מדליית זהב: גל פרידמן – אליפות עולם – 2002
מדליית ארד – גל פרידמן – אליפות אירופה – 2001
מדליית כסף: עמית ענבר – אליפות אירופה- 2000
מדליית כסף: עמית ענבר – אליפות עולם – 1998
מדליית זהב: עמית ענבר – אליפות אירופה – 1998
מדליית כסף: עמית ענבר – אליפות עולם – 1997
מדליית ארד: גל פרידמן – אליפות אירופה  -1997
מדליית כסף: גל פרידמן – אליפות אירופה –  1996
מדליית זהב: עמית ענבר – אליפות אירופה – 1993
מדליית כסף: עמית ענבר – אליפות עולם – 1992

שייט 470:

מדליית ארד: גידי קליגר וערן סלע – אליפות אירופה – 2011
מדליית כסף:
גידי קליגר וערן סלע – אליפות אירופה – 2010
מדליית ארד
: גידי קליגר ואודי גל – אליפות עולם – 2008

מדליית ארד: גידי קליגר ואודי גל – אליפות עולם – 2007
מדליית כסף: גידי קליגר ואודי גל – אליפות אירופה בוגרים – 2005
מדליית כסף: ניקה קורניצקה וורד בוסקילה – אליפות אירופה בוגרים  – 2005
מדליית ארד: ניקה קורניצקה וורד בוסקילה – אליפות אירופה – 2004
מדליית ארד: ניקה קורניצקה וורד בוסקילה – אליפות עולם – 2004
מדליית כסף:
גידי קליגר ואודי גל – אליפות אירופה – 2001

מדליית ארד: ניקה קורניצקי וורד בוסקילה – אליפות אירופה – 2001
מדליית ארד: ניר ורן שנטל – אליפות עולם – 1995
מדליית ארד: שי בכר וארז שמש – אליפות עולם – 1993



International Sailing Federation

:President
M. Gorean Perersson
:General Secretary
M. Arve SUNDHEIM
Araiadne House
Town Quay
Southampton
GB-Hampshire SO14 2AQ
Great Britain
Tel.: (44.2380) 63 51 11
Fax: (44.2380) 63 57 89
[email protected]
www.sailing.org

שינוי גודל גופנים
ניגודיות