התעמלות

מנכ"ל: שרית שנער

טלפון: 03-6491476-7

פקס: 03-6491478

כתובת: שטרית 6, תל-אביב

מייל: [email protected]

אתר: www.rhythmic.co.il

 


השתתפו במשחקים האולימפיים:

 

התעמלות מכשירים:

 

רומא 1960 – רות אבלס, ראלי בן יהודה, מרים קארה. מונטריאול 1976 – דב לופי. לוס אנג'לס 1984 – יעקב לוי, יוחנן מויאל, ננסי גולדשמיט, לימור פרידמן. סיאול 1988 – רויטל שרון. ברצלונה 1992 – רון קפלן. אתונה 2004 – פבל גופמן. בייג'ינג 2008 – אלכס שטילוב. לונדון 2012 – אלכס שטילוב, פליקס אהרונוביץ', ולריה מקסיוטה. ריו 2016 – אלכס שטילוב.

 

  התעמלות אמנותית:

 

לוס אנג'לס 1984 – ליאת חנינוביץ'. סיאול 1988 – שלומית גולדשטיין, רקפת רמיגולסקי. סידני 2000 – אורי טוקייב. אתונה 2004 – קטיה פיסצקי. בייג'ינג 2008 – נטע ריבקין, אירה ריסנזון . נבחרת ישראל: אלונה דבורינצ'נקו, רחלי ויגדורציק, ורוניקה ויטנברג, מריה סבנקוב, קטיה פיסצקי. לונדון 2012 – נטע ריבקין. נבחרת ישראל: מורן בוזובסקי, אליאורה זולוקובסקי, פולינה זקלוז'ני, נועה פלצ'י, ויקטוריה קושל, מרינה שולץ. ריו 2016 –  נטע ריבקין. נבחרת ישראל: אלונה קושבצקי, יקטרינה לבינה, קרינה ליחבר, יובל פילו, איידה מיירין.

 

  הישגים בולטים במשחקים האולימפיים:  

 

התעמלות מכשירים:

 

  אתונה 2004 פבל גופמן – מקום 19 – גמר קרב רב בייג'ינג 2008 אלכס שטילוב – מקום 8 – קרקע לונדון 2012 אלכס שטילוב – מקום 6 – קרקע אלכז שטילוב – מקום 12 – גמר קרב רב

 

  התעמלות אמנותית:  

 

בייג'ינג 2008 מרינה שולץ', אליאורה זוקלובסקי, פולינה זקלוז'ני, מורן בוזובסקי, נועה פלצ'י, ויקטוריה קושל – מקום 6 – קבוצתי אירה ריזנסון – מקום 9 – גמר קרב רב לונדון 2012 מרינה שולץ', אליאורה זוקלובסקי, פולינה זקלוז'ני, מורן בוזובסקי, נועה פלצ'י, ויקטוריה קושל – מקום 8 –  קבוצתי נטע ריבקין – מקום 7 – גמר קרב רב ריו 2016 יקטרינה ליבינה, קרינה ליחבר, אידה מיירין, יובל פילו, אלונה קושבצ'קי –  מקום 6 – קבוצתי

 

  הישגים באליפויות עולם ואליפויות אירופה: 

 

התעמלות מכשירים:  

 

מדליית זהב– ארטיום דולגופיאט – אליפות העולם בקרב רב- 2023, מדליית כסף – ארטיום דולגופיאט – אליפות העולם – תרגיל קרקע – 2019 מדליית כסף – אנדריי מדבדב – אליפות אירופה – תרגיל הקפיצות -2019 מדליית כסף – ארטיום דולגופיאט – אליפות אירופה – תרגיל קרקע -2019 מדליית כסף – ארטיום דולגופיאט – אליפות אירופה – תרגיל קרקע – 2018 מדליית ארד – אלכס שטילוב – אליפות אירופה – תרגיל קרקע – 2017 מדליית כסף – ארטיום דולגופיאט – אליפות עולם – תרגיל קרקע  – 2017 מדליית ארד – אלכס שטילוב – אליפות אירופה – תרגיל קרקע – 2016 מדליית ארד: אלכסנדר שטילוב (קרקע) – אליפות אירופה – 2015 מדליית ארד: אלכסנדר שטילוב (קרקע) – אליפות אירופה – 2014 מדליית זהב: אלכסנדר שטילוב (קרקע) – אליפות אירופה – 2013 מדליית ארד: אלכסנדר שטילוב (קרקע) – אליפות אירופה – 2012 מדליית כסף: אלכסנדר שטילוב (קרקע) – אליפות אירופה – 2011 מדליית ארד: אלכסנדר שטילוב (קרקע) – אליפות עולם – 2011 מדליית ארד: אלכסנדר שטילוב (קרקע) – אליפות אירופה – 2009 מדליית ארד: אלכסנדר שטילוב (קרקע) – אליפות עולם – 2009

 

  התעמלות אמנותית: 

 

 מדליית ארד – דריה אטמנוב, אליפות העולם – קרב רב 2023, מדליית זהב – נבחרת ישראל- אליפות העולם 2023, מדליית ארד – לינוי אשרם – קרב רב באקו – 2019 מדליית כסף  – לינוי אשרם – תרגיל האלות באקו  – 2019. מדליית כסף –  לינוי אשרם – תרגיל הסרט באקו – 2019. מדליית ארד – לינוי אשרם – תרגיל הכדור – אליפות העולם בבאקו – 2019 מדליית כסף – לינוי אשרם – תרגיל החישוק – אליפות העולם בבאקו  -2019 מדליית כסף – נבחרת ישראל – (מדלייה מדינתית) – באקו 2019 מדליית כסףלינוי אשרם – קרב רב – משחקי אירופה מינסק 2019 מדליית זהבלינוי אשרםתרגיל כדור – משחקי אירופה מינסק 2019 מדליית זהבלינוי אשרםתרגיל אלות – משחקי אירופה מינסק 2019 מדליית כסף –  לינוי אשרם תרגיל סרט – משחקי אירופה מינסק 2019 מדליית ארד – ניקול זליקמן  – אליפות אירופה – תרגיל חישוק – 2019 מדליית כסף – לינוי אשרםאליפות העולם –  קרב רב – 2018 מדליית כסף – לינוי אשרם – אליפות העולם – תרגיל החישוק – 2018 מדליית ארד – לינוי אשרם – אליפות העולם – תרגיל הסרט – 2018 מדליית ארד – לינוי אשרם- אליפות עולם – קרב רב אישי – 2017 מדליית ארד: אליפות אירופה – קרב רב קבוצתי  – 2016, מדליית זהב (חישוקים ואלות), מדליית כסף (סרטים) מדליית ארד: יקטרינה לבינה, אלונה קושיבצקי, אידה מיירין, קרינה ליחבר, יובל פילו – (קרב רב) – 2015 מדליית ארד: יקטרינה לבינה, אלונה קושיבצקי, אידה מיירין, קרינה ליחבר, יובל פילו, ליהי שרכטוביץ' -אליפות אירופה –  (קרב רב) – 2014 מדליית כסף – אלונה קושבצקי, אידה מיירין, יקטרינה לבינה, ליהי שרכטוביץ', יובל פילו וקרינה ליחבר – (אלות) – אליפות עולם – 2014 מדליית ארד – מרינה שולץ, אליאורה זולקובסקי,פולינה זקלוז'ני, מורן בוזובסקי, נועה פלצ'י וויקטוריה קושל (סרטים וחישוקים) – אליפות עולם- 2011

 


The International Gymnastics Federation

President M. Bruno GRANDI

 

:Secretary General M. Norbert BUECHE Rues des Oeuxhes 10, Case postale 359

Ch-2740 Moutier 1, Suisse

 

Tel.: (41.32) 494 64 10

Fax.: (41.32) 494 64 19

 

Tg: Fifa – Zurich [email protected]

 

www.fig-gymnastics.com