אופניים
רותם גפינוביץ'

תאריך לידה: 20.9.1997
מקצוע: אופני כביש


אופניים
איתמר אינהורן

תאריך לידה:  20.9.1997
מקצוע: אופני כביש

אופניים
תומר זלצמן

תאריך לידה: 19.7.1999
ענף: אופני הרים


אופניים
מיכאל יעקובלב

תאריך לידה: 1.9.2000
מקצוע: אופני מסלול

אתלטיקה
מאור טיורי

תאריך לידה: 13.8.1990
מקצוע: מרתון


אתלטיקה
לונה צ'מטאי סלפטר

תאריך לידה: 12.12.1988
מקצוע: מרתון


אתלטיקה
גירמה אמרה

תאריך לידה: 26.10.1987
מקצוע: מרתון

אתלטיקה
בלסינג אפריפה

תאריך לידה:  26.10.2003
מקצוע: 200 מטר

אתלטיקה
איילה גשאו

תאריך לידה: 22.8.1996 
מקצוע: מרתון


אתלטיקה
מארו טפרי

תאריך לידה: 17.8.1992 
מקצוע: מרתון


בדמינטון
מישה זילברמן

תאריך לידה: 30.1.1989
מקצוע: יחידים 


ג'ודו

מאיה גושן

תאריך לידה: 25.6.2000
מקצוע: 70- ק"ג


ג'ודו
רז הרשקו

תאריך לידה: 19.6.1998
מקצוע: 78+ ק"ג 


ג'ודו
ענבר לניר

תאריך לידה: 3.4.2000
מקצוע: 78- ק"ג


ג'ודו
גפן פרימו

תאריך לידה: 26.03.2000
מקצוע: 52- ק"ג


ג'ודו
שירה ראשוני

תאריך לידה: 21.2.1991
מקצוע: 48- ק"ג 


ג'ודו
גילי שריר

תאריך לידה: 22.11.1999
מקצוע: 63- ק"ג


ג'ודו
תמנע נלסון לוי

תאריך לידה: 7.7.1994
מקצוע: 57- ק"ג 


ג'ודו
טוהר בוטבול

תאריך לידה: 24.01.1994
מקצוע: 73- ק"ג 


ג'ודו
ים וולצ'ק

תאריך לידה: 5.7.2003
מקצוע: 60- ק"ג 


ג'ודו
שגיא מוקי

תאריך לידה: 17.5.1992
מקצוע: 81- ק"ג
מאמן: אורן סמדג'ה


ג'ודו
ברוך שמאילוב

תאריך לידה: 02.09.1994
מקצוע: 66- ק"ג
מאמן: אורן סמדג'ה


ג'ודו
פיטר פלצ'יק

תאריך לידה: 4.1.1992
מקצוע: 100- ק"ג
מאמן: אורן סמדג'ה


גלישת גלים
ענת ליליאור

תאריך לידה: 29.4.2000
מקצוע: גלישת גלים
מאמן: מנואל גמירו


התעמלות
ליהיא רז

תאריך לידה: 14.9.2003
מקצוע: קרב רב 


התעמלות
ארטיום דולגופיאט

תאריך לידה: 16.6.1997
מקצוע: קרקע


התעמלות אומנותית
דריה אטמנוב

תאריך לידה: 06.12.2005
מקצוע: קרב רב אישי


התעמלות אומנותית
שני בקנוב

תאריך לידה: 27.2.2006
מקצוע: קרב רב קבוצתי


התעמלות אומנותית
דיאנה סברצוב

תאריך לידה: 15.11.2004
מקצוע: קרב רב קבוצתי
מאמנת: איילת זוסמן  


התעמלות אומנותית
הדר פרידמן

תאריך לידה: 18.7.2006
מקצוע: קרב רב קבוצתי
מאמנת: איילת זוסמן


התעמלות אומנותית
רומי פריצקי

תאריך לידה: 17.6.2004
מקצוע: קרב רב קבוצתי
מאמנת: איילת זוסמן


התעמלות אומנותית
אופיר שחם

תאריך לידה: 23.11.2004
מקצוע: קרב רב קבוצתי
מאמנת: איילת זוסמן

טאקוונדו
אבישג סמברג

תאריך לידה: 16.9.2001
מקצוע: 49- ק"ג


טריאתלון
שחר שגיב

תאריך לידה: 11.10.1994
מקצוע: אישי 


סיוף
יובל פרייליך

תאריך לידה: 24.1.1995
מקצוע: דקר אישי


כדורגל
איתן אזולאי

תאריך לידה: 26.05.2002
עמדה: קישור 


כדורגל
אליאסי ניב

תאריך לידה: 21.02.2002
עמדה: שוער


כדורגל
בן הרוש נועם

תאריך לידה: 26.4.2002
עמדה: מגן


כדורגל
שון גולדברג

תאריך לידה: 13.06.1995
עמדה: מגן


כדורגל
אוסקר גלוך

תאריך לידה: 01.04.2004
עמדה: קשר


כדורגל
עמרי גנדלמן

תאריך לידה: 16.05.2000
עמדה: קשר


כדורגל
אושר דוידה

תאריך לידה: 18.02.2001
עמדה: קשר


כדורגל
עידן טוקלומטי

תאריך לידה: 09.08.2004
עמדה: סגל מורחב


כדורגל
ניב יהושע

תאריך לידה: 
עמדה: סגל מורחב


כדורגל
עדי יונה

תאריך לידה: 17.04.2004
עמדה: קשר


כדורגל
אור ישראלוב

תאריך לידה: 02.09.2004
עמדה: מגן


כדורגל
סתיו למקין

תאריך לידה: 02.04.2003
עמדה: מגן


כדורגל
אלעד מדמון

תאריך לידה: 10.02.2004
עמדה: חלוץ


כדורגל
נועם מלמוד

תאריך לידה: 02.08.2002
עמדה: סגל מורחב


כדורגל
עומר ניראון

תאריך לידה:17.04.2001
עמדה: סגל מורחב


כדורגל
ליאל עבדה

תאריך לידה: 03.10.2001
עמדה: חלוץ


כדורגל
איינאו פרדה

תאריך לידה: 29.04.2002
עמדה: קשר


כדורגל
עילי פיינגולד

תאריך לידה: 23.08.2004
עמדה: מגן


כדורגל
דניאל פרץ

תאריך לידה: 10.07.2000
עמדה: שוער


כדורגל
רוי רביבו

תאריך לידה: 22.05.2003
עמדה: מגן


כדורגל
עידו שחר

תאריך לידה: 20.08.2001
עמדה: קשר


כדורגל
דור תורגמן

תאריך לידה: 24.10.2003
עמדה: חלוץ


קליעה
סרגיי ריכטר

תאריך לידה: 23.04.1989
מקצוע: רובה אוויר 10 מטר


קשתות
מיכאלה משה

תאריך לידה: 4.12.2003
מקצוע: אישי 


קשתות
רועי דרור

תאריך לידה: 23.1.2005
מקצוע: אישי 
 


רכיבה על סוסים
אשלי בונד

תאריך לידה – 15.04.85
מקצוע: קפיצות אישי וקבוצתי 


רכיבה
דניאל בלומן

תאריך לידה: 15.03.1990
מקצוע: קפיצות אישי וקבוצתי  


רכיבה
רובין מיור

תאריך לידה: 21.06.1995
מקצוע: קפיצות אישי וקבוצתי


רכיבה
איזבלה רוסקוף

תאריך לידה: 19.05.2000
מקצוע: קפיצות אישי וקבוצתי


שחייה
אביב ברזלי

תאריך לידה: 28.05.2002
מקצוע: 200 מטר גב






שחייה
דריה גולובטי

תאריך לידה: 30.8.2005
מקצוע: 200×4 מטר חופשי



 


שחייה
אנסטסיה גורבנקו

תאריך לידה: 07.08.2003
מקצוע: 100 ו-200 מטר גב
200 מטר חופשי
100 מטר חזה
200 ו-400 מטר מ.א.
200×4 מטר חופשי
100×4 מטר מעורב מיקס


שחייה
אנדי מורז

תאריך לידה: 29.01.1992
מקצוע: 100×4 מטר מעורב מיקס






שחייה
איילה ספיץ

תאריך לידה: 8.1.2001
מקצוע: 4 200x מטר חופשי


שחייה
לאה פולנסקי

תאריך לידה: 25.05.2002
מקצוע: 200 מטר מ.א.200×4 מטר חופשי


שחייה

איתן בן שטרית

תאריך לידה: 02.06.2003
מקצוע: 200×4 מטר חופשי


שחייה
דוד גרצ'יק

תאריך לידה: 20.02.2001
מקצוע: 200 מטר פרפר


שחייה
אלכסיי גליבינסקי

תאריך לידה: 23.09.2004
מקצוע: 100×4 מטר חופשי






שחייה
גל כהן גרומי

תאריך לידה: 22.4.2002
מקצוע: 100 מטר פרפר
4 100x מטר חופשי
4 200x מטר חופשי
4 100x מעורב מיקס

 


שחייה
מירון חרותי

תאריך לידה: 19.10.1997
מקצוע: 50 מטר חופשי



 


שחייה
דניס לוקטב

תאריך לידה: 6.4.2000
מקצוע: 200 מטר חופשי
4 100x מטר חופשי
4 200x מטר חופשי




שחייה
בר סולובייצ'יק

תאריך לידה: 15.08.2000
מקצוע: 4 200x מטר חופשי

 


שחייה
אדם מראענה

תאריך לידה: 7.7.2003
מקצוע: 100 מטר גב

 


שחייה
רון פולונסקי

תאריך לידה: 28.03.2001
מקצוע: 200 מטר מ.א.
100×4 מטר מעורב מיקס


שחייה
תומר פרנקל

תאריך לידה: 18.10.2000
מקצוע: 100 מטר חופשי
100 מטר פרפר
4 100x מטר חופשי


שחייה
מרטין קרטאבי

תאריך לידה: 09.03.2004
מקצוע: 50 מטר חופשי

 


שחייה
מתן רודיטי

תאריך לידה: 6.10.1998
מקצוע: מים פתוחים


שחייה אומנותית

שלי בובריצקי

תאריך לידה: 27.6.2001
מקצוע: דואט


שחייה אומנותית

אריאל נשיא

תאריך לידה: 6.10.2003
מקצוע: דואט


גלישת רוח
גל צוקרמן

תאריך לידה: 17.8.2003
מקצוע: KITEFOIL


שייט

שי קקון

תאריך לידה: 05.11.2002
מקצוע: ILCA 6


גלישת רוח
שרון קנטור

תאריך לידה: 28.1.2003
מקצוע: IQFOIL 


שייט
עומר ורד וילנצ'יק

תאריך לידה: 5.8.2007
מקצוע: ILCA 7


גלישת רוח
דור זרקה

תאריך לידה: 3.12.1994
מקצוע: KITEFOIL 


גלישת רוח
תום ראובני

תאריך לידה: 12.6.2000
מקצוע: IQFOIL 


שייט
נתאי חסון

תאריך לידה: 15.3.1998
מקצוע: 470 מעורב


שייט
נועה לסרי

תאריך לידה: 24.6.1999
מקצוע: 470 מעורב