משלחת ישראל בבואנוס איירס התארחה במועדון היהודי "הכוח"

משלחת ישראל בבואנוס איירס התארחה במועדון היהודי "הכוח"

מאת: הוועד האולימפי בישראל

 

משלחת ישראל למשחקים האולימפיים לנוער בבואנוס איירס, ארגנטינה התארחה במתחם מועדון הכוח, אחד ממועדוני הספורט הגדולים והמרכזיים של הקהילה היהודית בארגנטינה. האירוע נערך ביוזמה ובחסות של FACCMA-ארגון הגג של כל מועדוני הספורט היהודיים בארגנטינה. 

 

במהלך הביקור התנסו חברי המשלחת בחתירה בסירות עץ ובמספר פעילויות חברתיות וספורטיביות ביחד עם נערים ונערות יהודיים בני גילם, חברי המועדון. 

 

החיבור בין חברי המשלחת לחברי המועדון היהודיים היה מיידי ועמוק. מרגש היה לצפות בהם מחליפים חוויות על החיים בישראל ובארגנטינה, על העיסוק בספורט ועל חווית המשחקים האולימפיים בארגנטינה מנקודות המבט של משתתפים וצופים. 

 

בסיום הביקור התקיים טקס קצר של ברכות, תודות והחלפת תשורות ליד סמל המנורה בהשתתפות ראשי FACCMA, ראשי מועדון הכוח וראש משלחת ישראל יאיר טלמון.

 

תודה מיוחדת לעושים במלאכה שהעניקו חוויה מרגשת למשלחת ישראל: מוניקה סוכרי, נשיאת FACCMA , פאביו פרידמן, מנכ"ל FACCMA ,אריאל איסק, חבר הוועד המנהל של FACCMA אוסבלדו הופמן, נשיא מועדון הכוח,אריאל חניק, מנכ"ל הכוח.

 

חברי משלחת ישראל חזרו לכפר נרגשים מהזכות הגדולה שנפלה בחלקם לשמש כשגרירי מופת של מדינת ישראל במוקד חי, תוסס ומלא אהבה למדינת ישראל.