350 ספורטאי ההישג הבכירים בישראל חוזרים לפעילות

350 ספורטאי ההישג הבכירים בישראל חוזרים לפעילות

מאת: הוועד האולימפי בישראל

כ-350 ספורטאי ההישג הבכירים בישראל, חברי הסגלים המייצגים את ישראל ברמות הבינלאומיות הגבוהות ביותר, בספורט האולימפי, הפראלימפי ואילת (הלא אולימפי), שלא התאמנו למעלה מחודש ימים בגלל משבר הקורונה,חוזרים מיידית לפעילות תחת כללים מוסכמים אותם אישר היום משרד הבריאות.

בספורט האולימפי חוזרים לפעילות ספורטאים בענפי האתלטיקה, אופניים, בדמינטון, ג'ודו, גלישה,היאבקות,התעמלות מכשירים,התעמלות אמנותית, הרמת משקולות,חתירה וקאיקים, טניס, טיפוס ספורטיבי,טריאתלון, כדורעף חופים, שחייה, טניס שולחן, קליעה, סיוף,הרמת משקולות ושייט.

הוועד האולימפי בישראל כינס בתחילת השבוע ישיבה מיוחדת של פורום מנכל"ים ויושבי ראש כל ארגוני הספורט, באמצעות ה-ZOOM בה השתתפו 75 נציגים. בסיום הישיבה נקבע ועד פעולה בהובלת גילי לוסטיג ויעל ארד מהוועד האולימפי בישראל הכולל את נציגי ארגוני הרוחב ד"ר רון בולוטין (הפראלימפי) ואריק קפלן (אילת) ולצידן יושבי ראש האיגודים כנרת צדף, דר' יוני ירום ורויטל כהן גלוסקא. הצוות פעל בשבוע האחרון יחד עם נציגי משרד הבריאות דר' אפרת אפללו ובני דרייפוס, ונציגי משרד הספורט,במטרה להחזיר את ספורטאי העל לפעילות מלאה.

נציגי ארגוני הרוחב והאיגודים התחייבו לאימונים תוך הקפדה ושמירה על ההיגיינה האישית והיגיינת משטחים וכן על הקפדה של מספר הספורטאים/יות המתאמנים במתחם האימון כך שלא יעלה על 10 אנשים. כמו כן האימונים המשותפים יתקיימו על פי התכנית בקפסולות קבועות וספורטאים ואנשי צוות ידווחו מידי יום על מצבם הבריאותי בשאלון ייעודי. מי מהם שיפתח תסמינים של קורונה, ישלח לבדיקה. במידה שקיבל תשובה חיובית, כל מי שהיה אתו במגע קרוב יכנס מיד לבידוד ואימוניו יופסקו.

בהצלחה!
צילום: עמית שיסל

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.