13.4 מיליון כרטיסים יהיו זמינים לפריז 2024 באמצעות פלטפורמה דיגיטלית עולמית חדשה

13.4 מיליון כרטיסים יהיו זמינים לפריז 2024 באמצעות פלטפורמה דיגיטלית עולמית חדשה

מאת: אתר האינטרנט: "Inside The Games"

13.4 מיליון כרטיסים יהיו זמינים לפריז 2024, עשרה מיליון כרטיסים למשחקים האולימפיים ו-3.4 מיליון כרטיסים למשחקים הפראלימפיים, וזאת באמצעות פלטפורמה דיגיטלית עולמית חדשה שתאפשר ודאות רבה יותר לרוכשים פוטנציאליים.

מיליון כרטיסים "אולימפיים" יהיו זמינים במחיר התחלתי של 24 אירו ו- 500,000 כרטיסים למשחקים הפראלימפיים במחיר התחלתי של 15 אירו. המכירה תהיה זמינה לכל ענפי הספורט כולל אתלטיקה וספורט ימי.
לציבור הרחב, כמעט מחצית מהכרטיסים למשחקים יהיו זמינים במחיר שבין 24 ל-50 אירו, ויותר ממחצית מהכרטיסים למשחקים הפארלימפיים יהיו זמינים במחיר שבין15 ל- 25 אירו.

שלוש חברות זכו במכרז הציבורי לספק את תהליך הכרטוס המרוכז בפריז 2024 בפלטפורמה החדשה - France Billet, CTS Eventim ו-Orange Business Services. הפלטפורמה אושרה בישיבת מועצת המנהלים של פריז 2024 אמש.

לוגו פריז 2024

בניגוד לתהליך במשחקים הקודמים, שבו אנשים שמרו כרטיסים ואז נאלצו להמתין להגרלה בה הם עשויים היו גם לא לזכות בכרטיסים, דגם פריז 2024 יכלול הגרלה אקראית כבר בתחילת התהליך.

מי שיזכו בהגרלה יוכלו לגשת לפלטפורמה החדשה ולהזמין כרטיסים זמינים לזמן מוגבל, ויקבלו אחריות לכך שהכרטיסים אכן שלהם. תהליך זה אמור להתחיל בסוף 2022 עם פתיחת ההרשמה להגרלה. השקת מכירת הכרטיסים הרשמית אמורה להתקיים במהלך חודש פברואר 2023.

השלב הראשון של המכירות יכלול חבילות לתחרויות מרובות, כאשר כל חבילה מכילה מספר כרטיסים. לאחר מכן יושק השלב השני שיציע כרטיסים בודדים ועד סוף 2023, יוצעו שילובים חדשים של כרטיסים.

 "השאיפה היא למצוא את האיזון הטוב ביותר בין מימון להצעות מבחינת נגישות כדי לוודא שכל ענפי הספורט יהיו נגישים לכולם", אמר נשיא פריז 2024, טוני אסטנגואט. "זה חשוב לנו. לא בחרנו רק ענף ספורט אחד או שניים עם מחירים נמוכים. השאיפה היא להעניק אפשרות לאנשים מכל העולם להגיע לצפות בכל הענפים וגם שדרך הפלטפורמה נקבל 1.1 מיליארד יורו הכנסה מכרטיסים לפריז 2024, דבר חשוב ביותר לשמירת איזון בתקציב שלנו".

בנושא פלטפורמת הרכישה החדשה הוא הוסיף: "זה משהו שונה וחדש. למי שהזמין כרטיסים תהיה ערבות שאלה שלהם מיד אחרי התשלום. לא יהיה יותר את התסכול שעברו אנשים שעלו בהגרלה אבל בסופו של התהליך הכרטיסים הלכו למישהו אחר".

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.