הוועד האולימפי | שבעים ילדים וילדות הגיעו ליום איתור כישרונות צעירים
551548
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-551548,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_rem,accessibility-underline-setup,accessibility-location-left,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-olympics,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
 

שבעים ילדים וילדות הגיעו ליום איתור כישרונות צעירים

שבעים ילדים וילדות הגיעו ליום איתור כישרונות צעירים

מאת: הוועד האולימפי בישראל

 

שבעים ילדים בני 13 עד 16 מכל הארץ השתתפו היום, ביום מיוחד לאיתור כישרונות צעירים בספורט האולימפי לנערות ונערים העוסקים בספורט, עם מבט למשחקים האולימפיים בלוס אנג'לס 2028. 

 

מטרת יום האיתור המהווה ניסיון ראשון מסוגו (פיילוט) לגלות את מידת התאמתם של הצעירים לעסוק בספורט אולימפי בדגש על מקצועות הרכיבה על אופניים באולם (וולודרום) אתלטיקה, רוגבי שביעיות וחתירה אקדמית.

 

הרעיון לקיום יום האיתור לכישרונות בספורט האולימפי הוא של מאמן האופניים הסקוטי סטיב מקיואן, שמונה על ידי איגוד האופניים בישראל להקים ולאמן את נבחרות ישראל ברכיבה בוולודרום. מקיואן שהוביל בקריירה שלו ספורטאים הולנדים לזכייה במדליות אולימפיות, אירגן ימי איתור דומים עם הוועד האולימפי ההולנדי, בתקופה בה שימש כמאמן נבחרת הולנד.

 

השותפים לארגון וניהול יום האיתור: הוועד האולימפי בישראל, איגוד האופניים והיחידה לספורט הישגי.

 

תמונות: יונתן האורסטוק

 

לסרטון על יום האיתור - הקליקו כאן

 

(הסרטון הוכן על גבי הפלטפורמה של BROADSAY)
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות