הוועד האולימפי | משלחת של 36 ספורטאים מישראל יצאה לבאקו לפסטיבל הנוער האירופי
692402
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-692402,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_rem,accessibility-underline-setup,accessibility-location-left,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-olympics,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
 

משלחת של 36 ספורטאים מישראל יצאה לבאקו לפסטיבל הנוער האירופי

משלחת של 36 ספורטאים מישראל יצאה לבאקו לפסטיבל הנוער האירופי

מאת: הוועד האולימפי בישראל

משלחת ישראל המונה 36 ספורטאים יצאה הלילה לבאקו לפסטיבל הנוער האירופי שיפתח ביום ראשון הקרוב .בארוע ישתתפו כ-3900 ספורטאים מ-48 מדינות באירופה שיתחרו בעשרה ענפי ספורט.

במשלחת ישראל חברה נזרת קובדום מאריתריאה (בתמונת השער), שתצעד תחת דגל הוועד האולימפי האירופאי במשלחת הפליטים בטקס הפתיחה. הוועד האולימפי בישראל אימץ את נזרת, והיא חלק מהמשלחת לכל דבר. הוועד האולימפי בישראל גאה בזכות לעזור לה להתחרות. בראש משלחת ישראל יאיר טלמון והמנהל המקצועי הוא תומר סקר.

אופניים: 
בנים: רועי שיינמן - מירוץ כביש נגד השעון, רון דוניו - מירוץ כביש נגד השעון 
בנות: יסמין קרן - מירוץ כביש נגד השעון, אורי בש דובינסקי - מירוץ כביש נגד השעון
אנשי צוות: ניב ליבנר מאמן, בן איינהורן - מכונאי

אתלטיקה: 
בנים: אנדשאו לאקו - 2000 מכשולים, אדיסו גואדיה - 3000 מ', עוז פראיל ראדה - 110 משוכות וקפיצה למרחק, אינגדאו יסאו - 800 מ', יונתן קפיטולניק - קפיצה לגובה. מאמן: עמרי דמלין

בנות: קארין מריל - 100 מ' ו- 100 משוכות, ורוניקה צ'יינוב - קפיצה לגובה, שחר אתגר - 2000 מ' מכשולים, נזרת קובדום - 3000 מ'.מאמן: רפי גרודצקי

ג'ודו: 
בנים: טל אלחזוב - עד 55 ק"ג, יפתח בדש עד 81 ק"ג, דוד דישל עד 66 ק"ג, רוי סיון עד 90 ק"ג, אריאל שולמן עד 50 ק"ג, ייבגני שמצ'ילין מעל 90 ק"ג. מאמן: גולן פולק.

בנות: סינדי ויינשטיין עד 48 ק"ג, רות לביא עד 52 ק"ג, רומי דורי עד 57 ק"ג. מאמנת: עינת ירון .

היאבקות 
מלקאמו פטנה עד 51 ק"ג, שון נדורז'ין עד 65 ק ג. מאמן: בוריס יוחננוב.

טניס 
מאייה בצלאל - יחידות
יהונתן בידני - יחידים וזוגות, רון אליק - יחידים וזוגות.

שחייה בנות
רדריה גולובטי - מעורב אישי, חופשי ושליחים
מרסי אן נג'רה - גב, חזה ושליחים
בקי פוזדנר - חופשי ושליחים
אופיר רכאח - פרפר
שרון שטיימן - פרפר, חופשי ושליחים
מאמנת: לודמילה טקצ'ב

שחייה בנים 
איתי בן שטרית - מעורב אישי, גב ושליחים
דניאל ויסיפוב - חזה, פרפר ושליחים
אדם מראענה - גב, חופשי ושליחים
בנימין זלצמן - פרפר, חופשי ושליחים
מאמן: עידו אפל

פיזיוטרפיסטים: אור מיכאלי ויוסי בלייר. 
צילומים: עמית שיסל

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות