הוועד האולימפי | מינסק 2019: 33 ספורטאים במשלחת הישראלית
640529
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-640529,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_rem,accessibility-underline-setup,accessibility-location-left,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-olympics,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
 

מינסק 2019: 33 ספורטאים במשלחת הישראלית

מינסק 2019: 33 ספורטאים במשלחת הישראלית

טוהר בוטבול - ג'ודו

מאת: הוועד האולימפי בישראל

בעוד 18 יום יפתחו במינסק משחקי אירופה 2.

משלחת ישראל למשחקים אלו שיפתחו ביום ששי 21 בחודש, תימנה 33 ספורטאים מהם 18 גברים ו-15 נשים. ספורטאי ישראל ישתתפו בעשרה ענפי ספורט.

בענפי האיגרוף, הבדמינטון והג'ודו יתקיימו במסגרת משחקי אירופה, אליפויות אירופה. את דגל ישראל בטקס הפתיחה ישא שחקן הבדמינטון מישה זילברמן.

זוהי הרשימה הסופית של הספורטאים והמאמנים שייצגו את ישראל במשחקים אלו:

איגרוף: דוד אלברדיאן (49 ק"ג), אחמד שתיווי (64 ק"ג), מירוסלב קפולר (69 ק"ג) ומיכאל אוסטרומוב (75 ק"ג).מאמנים: אולג אישצ'נקו ואריק דרוקמן.

אופני כביש: איתמר איינהורן (כביש ונגד השעון), רועי גולדשטיין (כביש), רותם גפינוביץ' (כביש) ועומר שפירא (כביש ונגד השעון).מאמנים: יובל בן מרדכי וניב ליבנר.

אקרובטיקה: אור ערמוני, צליל הורוביץ וירין עובדיה.מאמנת: שירן וקנין.

בדמינטון: מישה זילברמן (יחידים + זוגות מעורבים) , קסניה פוליקרפוב (יחידות) וסבטלנה זילברמן (זוגות מעורבים). מאמנת: סבטלנה זילברמן.

ג'ודו: גברים: דניאל בן דוד (60 ק"ג),ירין מנגד (66 ק"ג) טוהר בוטבול (73 ק"ג),דין גמר (73 ק"ג) ולי קוכמן (90 ק"ג).מאמן: גיא פוגל .

נשים: שירה ראשוני (48 ק"ג) , תמנע נלסון לוי (57 ק"ג) ,גילי שריר (63 ק"ג) , ענבל שמש (63 ק"ג) וירדן מאירסון (70 ק"ג). מאמנים: שני הרשקו, מיקי טנאקה.

היאבקות: אורי קלשניקוב ( 86 ק"ג) .מאמן: מגומד זובאירוב .

התעמלות אמנותית: לינוי אשרם.מאמנות: איילת זוסמן ולנה קופילנקו.

התעמלות מכשירים: גברים: ארטיום דולגופיאט, אנדרי מדבדב ואלכס שטילוב. 
מאמן: סרגיי וייסבורג.
נשים: אופיר נצר. מאמנת: יולנדה לומפארט

שירה ראשוני - ג'ודו


קליעה, רובה אוויר: גברים: סרגיי ריכטר (יחידים 10 מ' וזוגות מעורבים ב 10 מ')
נשים: טל אנגלר (יחידות וזוגות מעורבים ב 10 מ' + יחידה ב 50 מ' 3 מצבים). מאמן: ייבגני אולייניקוב.

קשתות: איתי שני (יחיד- ריקרב). מאמן: גיא מצקין.

בראש המשלחת עומד דני אורן, מנהל היחידה לספורט הישגי.
יניב אשכנזי הוא המנהל המקצועי של המשלחת.

צילומים: עמית שיסל

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות