הוועד האולימפי | הושק מודל חדש של מעטפת ליווי מדעי- רפואי לסגלים האולימפיים
576644
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-576644,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_rem,accessibility-underline-setup,accessibility-location-left,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-olympics,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
 

הושק מודל חדש של מעטפת ליווי מדעי- רפואי לסגלים האולימפיים

הושק מודל חדש של מעטפת ליווי מדעי- רפואי לסגלים האולימפיים

מאת: הוועד האולימפי בישראל

הוועד האולימפי בישראל והיחידה לספורט הישגי, השיקו מודל חדש של מעטפת הליווי המדעית-רפואית של הסגלים האולימפיים.
על פי המודל החדש, לכל ענף ספורט המתנהל כנבחרת, תוצמד שדרת אנשי מקצוע מהתחומים הבאים: רפואה, תזונה, פיזיותרפיה, פסיכולוגיה, פיזיולוגיה, עיסוי ויכולות גופניות.

כל אחת ואחד מאנשי המקצוע יעבדו עם ענף אחד, או שניים לכל היותר, כדי שיוכלו להתמקצע ולהתמחות בדרישות הייחודיות של הספורט, כולל נוכחות באימונים ובתחרויות. 

הצוותים המדעיים-רפואיים ייהנו מהמטריה המקצועית של הוועדה הרפואית של הוועד האולימפי בישראל בראשותו של פרופסור גל דובנוב-רז.

על פי המודל החדש יפעלו 5 ראשי תחומים: רפואה – פרופסור דני נמט יחד עם הרופאה האולימפית ד"ר לובה גליצקיה, תזונה – איילת וינשטיין, פיזיותרפיה – ד"ר מיה קלה-בנצור, פסיכולוגיה – אוהד מעוז, פיזיולוגיה ויכולות גופניות – מולי אפשטיין, המנהל המדעי של הוועד האולימפי בישראל וסהר אלוני, רכזת המעטפת הרפואית ביחידה לספורט הישגי .

צילומים:עמית שיסל

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות