ארקיע היא המובילה הרשמית למשחקים האולימפיים פריס 2024

מאת: הוועד האולימפי בישראל

חברת התעופה ארקיע והוועד האולימפי בישראל חתמו היום (ג') על הסכם חסות רב שנתי במסגרתו ארקיע תהיה המובילה הרשמית של משלחת  ישראל למשחקים האולימפיים, פריז 2024

ארקיע תטיס המשלחות האולימפיות של ישראל למשחקים האולימפיים האירופאיים שיהיו בפולין ב-2023 ושנה לאחר מכן תטיס את משלחת ישראל  לאירוע הספורט הגדול והיוקרתי בעולם – המשחקים האולימפיים בפריז 2024.

בכך תסייע ארקיע למאמץ הלאומי של ייצוג ישראל על הבמה הספורטיבית הבינלאומית .

במסגרת הסכם החסות, סמליל  הוועד האולימפי בישראל יוטבע על מטוסי ארקיע ויופץ בכל ערוצי השווק וההפצה של החברה.  במסגרת החסות תעודד אוהדי ספורט רבים מישראל להגיע למשחקים האולימפיים כל זאת במטרה ברורה לתת גב ועידוד למשלחת הישראלית".

עוז ברלוביץ' מנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל אמר מיד לאחר חתימת ההסכם: "אנו  נרגשים ושמחים שהוועד האולימפי בישראל בחר בנו להוביל את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים שיתקיימו בפריז בקיץ 2024. בחזונה רואה עצמה  ארקיע כבית של הספורט הישראלי ושיתוף הפעולה עם הוועד האולימפי בישראל מהווה נדבך מרכזי  וחשוב ביותר בחזון זה"

ארקיע מבקשת לכבד את זכר י"א חללי מינכן ומקווה להטיס את המשלחת הישראלית, הכוללת את משפחות הי'א, לטקס המרכזי שיתקיים  ב- 5 ספטמבר  הקרוב במינכן"

מנהל מחלקת הפרויקטים וממונה תחום הספורט בארקיע צחי וייס שהיה מיוזמי ההסכם אמר: "ארקיע גאה ושמחה להיות חלק מהמשפחה העסקית המדהימה של החברות הישראליות התומכות בוועד האולימפי בישראל ובמשלחת  לפריז 2024 . תודה לוועד האולימפי בישראל שבחר בנו כשותף עסקי שלו. אנו מאחלים לספורטאים והספורטאיות של ישראל הצלחה רבה  בתחרויות הקרבות לקראת המשחקים האולימפיים ובהישגים מרשימים  במשחקים האולימפיים עצמם" .

יעל ארד יו"ר הוועד האולימפי בישראל אמרה במעמד חתימת ההסכם: "אנחנו נרגשים להצטרפותה של חברת ארקיע לנבחרת החברות המסחריות המובילות בישראל בתחומן, שבחרו לתת אמון במשלחת האולימפית של ישראל במחזור פריז 2024 ואשר רואות בערכים שמייצגת המשלחת האולימפית של ישראל – מצוינות חסרת גבולות, נחישות וגיוון בחברה הישראלית – ערכים משמעותיים לכל גוף בכל תחום. התמיכה של ארקיע תאפשר לנו בוועד האולימפי בישראל להפנות משאבים נוספים לתמיכה בתוכניות ההישגיות שלנו במשלחות האולימפיות לבוגרים ולא פחות חשוב לכישרונות הנוער שלנו המתכוננים למשחקים האולימפיים בלוס אנג'לס 2028" .