אנסטסיה גלושקוב לבנטל, השחיינית האומנותית האולימפית, מונתה למנהלת מחלקת ההזמנות והמדריכה הראשית של מרכז המבקרים החוויה האולימפית

אנסטסיה גלושקוב לבנטל, השחיינית האומנותית האולימפית, מונתה למנהלת מחלקת ההזמנות והמדריכה הראשית של מרכז המבקרים החוויה האולימפית

מאת: הוועד האולימפי בישראל

אנסטסיה גלושקוב לבנטל, השחיינית האומנותית האולימפית שייצגה את ישראל בארבעה משחקים אולימפיים (2004, 2008, 2012 ו-2016 ) , מונתה למנהלת מחלקת ההזמנות והמדריכה הראשית של מרכז המבקרים החוויה האולימפית בתל אביב, של הוועד האולימפי בישראל.

גלושקוב לבנטל שפרשה מפעילות תחרותית לפני חמש שנים (פברואר 2017) רשמה במהלך הקריירה שלה הישגים מרשימים מאד. היא דורגה במקום הרביעי באליפות אירופה ובמקום ה-10 באליפות העולם והיתה 16 פעמים אלופת ישראל.

עם תחילת עבודתה בוועד האולימפי בישראל אמרה בהתרגשות: "אני נרגשת להתחיל (שוב) את המסע האולימפי שלי והפעם מכיוון שונה לגמרי, אך עם המון שליחות וזיקה לערכים האולימפיים. אחרי שחוויתי בעצמי את המשחקים האולימפיים עם כל הלב והנשמה, אני גאה להצטרף למשפחה החמה של הוועד האולימפי בישראל ולחוויה האולימפית, עם חובה מוסרית גדולה לעשות את המיטב על מנת לקדם את ערכי המצוינות, הכבוד וההגשמה".

גילי לוסטיג מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל אמר: "אנחנו גאים בהשתלבותה של גלושקוב לבנטל בצוות העובדים שלנו. אנו רואים חשיבות רבה בשילובם בעבודה של ספורטאים אולימפיים במסגרות הספורט ובשוק החופשי. בכך אנחנו מיישמים הלכה למעשה את החזון שלנו בפרויקט היום שאחרי. נאה דורש נאה מקיים"

צילומים: עמית שיסל