"אל על" תהיה נותנת החסות והמובילה הרשמית של משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020

מאת: הוועד האולימפי בישראל

אל על תהיה נותנת החסות והמובילה הרשמית של משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020.

טקס החתימה על ההסכם נערך במשרדי אל על בהשתתפות הנהלת אל על בראשות המנכ"ל גונן אוסישקין, הנהלת הוועד האולימפי בישראל בראשותו של יגאל כרמי, וספורטאים נבחרים, ביניהם: יעל ארד, לינוי אשרם, יעקב טומרקין ויובל פרייליך.

אל על תטיס בטיסות הישירות החדשות של החברה ליפן את המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. המשחקים האולימפיים שיתקיימו בקיץ הבא בטוקיו צפויים להיות אירוע הספורט הגדול והמרכזי של שנת 2020. טקס הפתיחה ייערך ב־24 ביולי, והמשחקים יסתיימו ב־9 באוגוסט. סה"כ 207 מדינות צפויות להשתתף במשחקים, ביניהן ישראל.

במסגרת החסות, יעניק מועדון הנוסע המתמיד של אל על לחברי המשלחת מעמד של חבר זהב במועדון כאות הוקרה על ייצוגם את ישראל.

יגאל כרמי יו"ר הוועד האולימפי בישראל: "אנו מאד שמחים שאל על בחרה להוביל את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים שיתקיימו בטוקיו בקיץ 2020. אל על תטיס את ספורטאי ישראל לאירוע הספורט החשוב ביותר המתקיים אחת לארבע שנים.
בכך היא תסייע למאמץ הלאומי של ייצוג ישראל על הבמה הבינלאומית המרכזית בקיץ הבא". יותר מזה, אנו תקווה שקו הטיסות הישיר שהחברה תשיק בחודש מרץ הקרוב, יעודד אוהדי ספורט רבים מישראל להגיע למשחקים , ולעודד את הספורטאים שלנו".

אל על מצטרפת למשפחה המרשימה של חברות ישראליות התומכות בוועד האולימפי בישראל ובמשלחת לטוקיו 2020.
אנו מאד מודים לכם ובשם כולם, נאחל לספורטאים והספורטאיות שלנו הצלחה רבה והישגים גבוהים במשחקים האולימפיים הקרבים ובאים".

עדי הנגבי, מנהלת מטה השיווק באל על: "אנו מודים ושמחים על הטסת המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 וזאת במקביל לחנוכת נתיב טיסה ישיר בין ישראל ויפן, במטוסי הדרימליינר החדש של החברה.
אל על מחזקת ומעודדת את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020."

בטקס החתימה השתתפו: יגאל כרמי, אלי דפס יו"ר מועצת המנהלים של אל על, המנכ"ל גונן אוסישקין, עדי הנגבי ראש מטה השיווק של אל על, גילי לוסטיג מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד חברת ההנהלה והספורטאים לינוי אשרם, יעקב טומרקין ויובל פרייליך.

במעמד חתימת הסכם החסות של הוועד האולימפי בישראל עם אל על, הופתעו הספורטאים שהשתתפו באירוע: יעקב טומרקין, לינוי אשרם ויובל פרייליך לקבל מזכרת אישית – ציור מאנגה אישי של כל אחד מהם (מאנגה הוא שם כללי המקובל מחוץ ליפן לקומיקס שמקורו ביפן)..

צילומים: עמית שיסל

בצילום מימין: יגאל כרמי, יעקב טומרקין, לינוי אשרם, יובל פרייליך וגונן אוסישקין