אלכס שטילוב הראשון להשיק חנות אינטרנטית אישית במסגרת מיזם ה- "SPORTS GROW"

אלכס שטילוב הראשון להשיק חנות אינטרנטית אישית במסגרת מיזם ה- "SPORTS GROW"

מאת: הוועד האולימפי בישראל

המתעמל האולימפי אלכס שטילוב, המשתתף בימים אלו באליפות העולם בהתעמלות מכשירים בגרמניה, הוא הראשון בסדרת החנויות האינטרנטיות האישיות לספורטאים המשיק חנות אינטרנטית אישית עם מוצרים למכירה שעוצבו בדמותו, בדרך להפיכתו למותג.

חנות אינטרנטית חדשה למתעמל האולימפי אלכס שטילוב, בה נמצא מוצרים יחודיים ממותגים לשטילוב במלאי מוגבל עלתה היום לאוויר .

https://shatilov.co.il

החנות האינטרנטית לספורטאים חברי הסגלים האולימפיים היא מיזם חדש SPORTS GROW של חברת Business Grow. בשלב הראשון יושקו חנויות אינטרנטיות ממותגות ואישיות לאלכס שטילוב, למתעמלת האמנותית לינוי אשרם, לשחיין יעקב טומרקין ולאתלטית חנה קנייזבה מיננקו .

מטרת המיזם, לאפשר לספורטאים המצטיינים ליהנות מהיותם דמויות נערצות ודמויות לחיקוי , לבנות את עצמם כמותג ולייצר הזדמנות למעריצים ואוהדי הספורט, קטנים כגדולים, להיות בקשר ישיר עם הספורטאי/ת הנערצים עליהם. המיזם מאפשר לספורטאים להקים חנות אינטרנטית אישית משלהם עם מוצרים אישיים ממותגים. זאת, במטרה להרחיב את קהל העוקבים אחריהם, לאפשר לאוהדים לרכוש מוצרים ולהרגיש עצמם שותפים לדרך ולהצלחת הספורטאי/ת ומעל הכל – למצב את הספורטאים כמותגים מובילים לאורך זמן.

בצילומים אלכס שטילוב מציג את חבקי הזיעה ויחד אתו בצילומים האלוף האולימפי מריו בטבעות היווני אלפטריוס פטרוניאס ומאמנת ההתעמלות האמנותית אלה סמופאלוב.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.