תרומה

הוועד האולימפי בישראל, שוקד ללא הרף על הקמת תשתית לפיתוח המשאבים בארגון.

 

 

 

לגיוס התרומות לצורך קידום הפרויקטים השונים בוועד האולימפי יש חשיבות עליונה להצלחת הספורטאים האולימפיים, כמו גם לקידום מטרות חשובות לא פחות הנוגעות לרווחת והצלחת ספורטאי העתיד, כמו גם הטיפול בספורטאים אחרי פרישתם ועוד.

 

לפניכם חלק מהפרויקטים עליהם שוקד הוועד האולימפי ואשר לטובתם הוא עושה מאמץ לגייס תרומות מכל גוף או אדם פרטי שפיתוח הספורט במדינת ישראל קרוב לליבו:

 

תמיכה במשלחת האולימפית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 – הספורטאים במשלחת הם בעצם ה – לב של העשייה בוועד האולימפי. ניתן לכוון את התמיכה בענף ספציפי או בנבחרת מסוימת. נוער 2024 – פרויקט הדגל של הוועד האולימפי בישראל. מטרת הפרויקט היא להשקיע בפיתוח וקידום דור העתיד בראייה לטווח ארוך. להעניק מעטפת הוליסטית לספורטאים הצעירים וזאת כדי לאפשר לכמה שיותר לבוגרים, במטרה בין היתר לשמר יותר ספורטאים (כמות) לאורך שנות פעילות ארוכות וברמה גבוהה יותר (איכות).

 

 "היום שאחרי" – פרויקט המלווה את הספורטאים האולימפיים ביום שאחרי הפרישה. ליווי  שלהם "יד ביד" במסדרון לחיים שאחרי הספורט.

 

תחום המאמנים – השקעה בהון האנושי התומך בספורטאי היא קריטית בעולם ספורט העילית. הוועד האולימפי תומך כלכלית באיגודים שמביאים מאמנים ברמה בינלאומית. השאיפה היא שמעבר למענה אידיאלי לספורטאי, שילוב של מאמנים זרים בארץ תעלה את רמת האימון בכלליותה.

 

חינוך לערכים אולימפיים ו"החוויה האולימפית" – פרויקט ה"אולימפיזם" של הוועד האולימפי הבינלאומי, ומרכז המבקרים האולימפי (המוזיאון אולימפי, היכל התהילה של הספורט האולימפי בישראל) . אלה הם פרויקטים יקרים ללבו של הוועד האולימפי.

 

"בכובע" החינוכי, רואה הוועד האולימפי בישראל בחינוך לערכים אולימפיים משימה לאומית. קהל היעד של הפרויקטים הללו הוא בראש ובראשונה ילדים ובני נוער.

 

השאיפה היא שבאמצעות חינוך לערכים כמו שיוויון, משחק הוגן, נחישות, אומץ ועוד, נוכל להפוך את החברה שלנו ככלל לטובה, חזקה ובריאה יותר.

 

רוצים לשמוע עוד? לתרום?

נשמח לשמוע מכם!

 

טל:    972-3-6498385  + Tel

פקס:   Fax: +972-3-6498395

 

 

 

 

חזרה לעמוד הבית