בנק הפועלים ערך קבלת פנים חגיגית לספורטאים האולימפיים, המאמנים ובני משפחותיהם

בנק הפועלים ערך קבלת פנים חגיגית לספורטאים האולימפיים, המאמנים ובני משפחותיהם

מאת: הוועד האולימפי בישראל

איזו התרגשות! איזה ארוע מדהים!

בנק הפועלים, בראשות יו"ר הבנק ראובן קרופיק ומנכ"ל הבנק דב קוטלר, ערך הבוקר קבלת פנים חגיגית לספורטאים האולימפיים, המאמנים ובני משפחותיהם רגע אחרי שחזרו מהמשחקים האולימפיים טוקיו 2020.

האירוע נערך במעמד שגריר יפן בישראל, מר קואיצ'י מיזושימה. באירוע המרגש השתתפו האלופים האולימפיים הטריים לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט וחבריהם במשלחת הישראלית לטוקיו שהביאו המון כבוד למדינת ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו 2020: יואב כהן, חנה קנייזבה מיננקו, מתן רודיטי, קטי ספיצ'קוב, ניקול זליקמן, יעקב טומרקין, אלכס שטילוב, שחר טיבי ונויה בר עם, שי קקון, אדווה כהן, גירמה אמרה, מאור טיורי, מישה זילברמן, ענת ליליאור, האחים שחר ורן שגיב, וחבריהם.

האירוע, שהתקיים בסטוקו בתל אביב, כלל ארוחת בוקר, דברי ברכה ופאנל אולימפי, בהנחיית מירי נבו, בו השתתפו: לינוי אשרם, ארטיום דולגופיאט, יואב כהן וחנה קנייזבה מיננקו.

ראובן קרופיק, יו"ר בנק הפועלים אמר באירוע: "החיבור בין הבנק והוועד האולימפי בישראל הוא טבעי. אנחנו בבנק הפועלים ואתם הספורטאים מקדשים תחרות, עוסקים בניהול סיכונים, מקדשים התמדה ומצווים לתכנן אסטרטגיות ולהוציא לפועל על פי תכנון. מה שבאמת מחבר בינינו, אלה ערכים, התמדה וחתירה להישגים, ואמונה גדולה במדינה שלנו והרצון לעשות למענה - ציונות עכשווית. בנימה אישית לכם הספורטאים, לפעמים מנצחים ולפעמים מנצחים גם כשלא מנצחים ולפעמים גם לא מצליחים. אבל כשלא נרתעים מהאתגר הגדול ומשתתפים בו זה הניצחון האמיתי. שנה טובה ולחיי ההצלחות שבדרך."

יעל ארד, יו"ר הוועדה המקצועית בוועד האולימפי בישראל אמרה באירוע: "המשלחת האולימפית לטוקיו 2020 הוכיחה לנו שהתרבות ההישגית של ישראל התפתחה מאוד וכל ספורטאי וספורטאית יודעים היום שאפשר לגעת בשמיים. הוועד האולימפי בישראל נהנה מחסויות מרכזיות בזכות ערכי מצוינות ישראלית ואחת המובילות שבהן היא זו של בנק הפועלים. התרומה לספורטאים והספורטאיות היא לא רק בזכות ההשקעה הכספית אלא המינוף של הערכים המשותפים, בהם שמים את הספורטאים במרכז הבמה ומעניקים להם תמיכה ואת התחושה שעם ישראל כולו עומד מאחוריהם."

שגריר יפן בישראל, מר קואיצ'י מיזושימה
בירך את הספורטאים הישראלים על ההופעה המרשימה שלהם במשחקים האולימפיים בטוקיו ואמר: "במהלך האולימפיאדה כמובן עודדתי את הספורטאים היפנים אבל היתה לי משלחת נוספת שעודדתי ועקבתי אחריה באולימפיאדה הזאת והיא המשלחת הישראלית ואני ממש שמח על ההישגים המדהימים של הספורטאים מישראל."

בנק הפועלים הינו נותן החסות הרשמית של הוועד האולימפי בישראל ושל המשלחת הפראלימפית של ישראל ב-3 השנים האחרונות.הבנק העניק שתי חסויות לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו – חסות כללית לוועד האולימפי בישראל וחסות אישית (מענק חודשי אישי) לעשרה ספורטאים וספורטאיות אולימפיים ופראלימפיים, ביניהם: לינוי אשרם, ארטיום דולגופיאט, אנסטסיה גורבנקו, יעקב טומרקין, יוליה צ'רנוי, אלכס שטילוב, יואב כהן, דניס לוקטב וחנה קנייזבה מיננקו.

בעקבות ההצלחות המדהימות של לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט בטוקיו 2020 ומדליות הזהב שזכו דב קוטלר מנכ"ל הבנק הכריז כי הם יקבלו מענק אישי מיוחד נוסף לתמיכת הבנק של 180 אלף ₪ כל אחד.
כמו כן, הבנק הכריז כי המאמנים האולימפיים שלהם סרגיי וייסבורג ואיילת זוסמן יקבלו מענק של 90 אלף ש"ח כל אחד

צילום: אביב גוטליב, בנק הפועלים
צילום: עמית שיסל

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.