ספורטאים במשלחת ההולנדית למשחקי החורף בבייג'ינג קיבלו המלצה להשאיר את הטלפונים והמחשבים הניידים שלהם בבית בגלל פחד מריגול בסין

ספורטאים במשלחת ההולנדית למשחקי החורף בבייג'ינג קיבלו המלצה להשאיר את הטלפונים והמחשבים הניידים שלהם בבית בגלל פחד מריגול בסין

מאת: אתר האינטרנט "Inside The Games "

הוועד האולימפי ההולנדי פרסם עבור הספורטאים שלו לקראת המשחקים האולימפיים בבייג'ינג 2022 המלצה להשאיר את הטלפונים הסלולריים והמחשבים בבית מכיוון שסין עשויה לבצע מעקבים על מכשירים אלקטרוניים במהלך המשחקים.

לפי העיתון ההולנדי de Volkskrant, הוועד האולימפי של הולנד יעניק לספורטאים ולצוות התמיכה טלפונים ומחשבים ניידים שיושמדו לאחר מכן ברגע שיחזרו הביתה מהבירה הסינית וכך היא מקווה למנוע כל התערבות אפשרית של סוכני מדינה סיניים באירוע.

סין מפעילה תוכנית מעקב המונית ואזרחיה נמצאים במעקב מתמיד של הממשלה. הממשלה בסין הואשמה זה מכבר בביצוע פיקוח סמוי על תושבים שאינם סינים כאשר הם נכנסים למדינה.

מומחי אבטחה אוסטרלים הזהירו בסוף השנה שעברה שספורטאים הנוסעים לבייג'ינג צריכים להיות מודעים לריגול סיני נרחב.

דובר הוועד האולימפי ההולנדי חירט סלוט, סירב לדון במקרים ספציפיים, אך אמר לסוכנות הידיעות רויטרס כי אבטחת סייבר היא חלק מהערכת הסיכונים שנעשתה עבור המשלחת ההולנדית לבייג'ינג.

כ-30 ספורטאים הולנדים צפויים לייצג את המדינה בבייג'ין 2022.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.