בנק הפועלים יעניק חסות אישית לעשרה ספורטאים נבחרים חברי הסגלים האולימפיים

בנק הפועלים יעניק חסות אישית לעשרה ספורטאים נבחרים חברי הסגלים האולימפיים

מאת: הוועד האולימפי בישראל

 

בנק הפועלים יעניק חסות אישית לעשרה ספורטאים נבחרים חברי הסגלים האולימפיים של ישראל, וזאת בהמשך למתן חסות של הבנק לוועד האולימפי בישראל, לוועד הפראלימפי ולמשלחות האולימפיות של ישראל למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. כל ספורטאי יקבל 5,000 ₪ לחודש עד 31.12.2020.ההיקף הכולל של החסויות האישיות שיינתנו כמלגות עומד על 1,400,000 ₪. סכום זה מצטרף לחסות הכוללת לוועד האולימפי בישראל העומדת על 700 אלף ₪. 

 

מקבלי החסויות האישיות הם: המתעמלת האמנותית לינוי אשרם, השחיינית אנסטסיה גורבנקו, המתעמל ארטיום דולגופיאט, השחיין יעקב טומרקין, הגולש יואב כהן, השחיין דניס לוקטב, השחיינית הפראלימפית ענבל פיזרו, המרתוניסטית לונה צ'מטאי סלפטר, הקלעית הפראלימפית יוליה צ'רנוי, וקופצת המשולשת חנה קנייזבה מיננקו.

 

עשרת הספורטאים נבחרו על ידי צוות משותף של בנק הפועלים, הוועד האולימפי בישראל והוועד הפראלימפי, ומייצגים מגוון של ספורטאים בענפים שונים ובעלי ניסיון ורקע הטרוגניים.

 

אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים אמר: "אנו שמחים לתמוך בספורטאים הישראלים המגלמים את הערכים שאנו מאמינים בהם, ולהעניק סיוע ותמיכה כלכלית רחבה יותר לספורטאי המבטיחים של ישראל במטרה לאפשר להם להתמקד באימונים ובהכנות לאולימפיאדת טוקיו 2020". 

 

יעקב טומרקין, השחיין האולימפי שייצג את ישראל בלונדון 2012 ובריו 2016 הודה לבנק הפועלים בשם הספורטאים מקבלי החסות: "ההתרגשות של כולנו גדולה. אנחנו הספורטאים האולימפיים מייצגים את ערכי המצוינות, ההישגיות, המובילות ומעורבות בקהילה, ואנו גאים בחיבור בין בנק הפועלים לספורט האולימפי והפארלימפי. אתם נותנים לנו רוח גבית חשובה ביותר".

 

באירוע ההכרזה השתתפו: יגאל כרמי יו"ר הוועד האולימפי בישראל, גילי לוסטיג מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד חברת הנהלת הוועד האולימפי ויעל דרומי, משנה למנכ"ל בנק הפועלים וראש חטיבת מחזיקי עניין בבנק.

 

בצילום של מקבלי החסות: מימין לשמאל בתמונה הקבוצתית: יואב כהן, לונה צ'מטאי סלפטר, ארטיום דולגופיאט, לינוי אשרם, יוליה צ'רנוי, ענבל פיזרו, אריק פינטו, אנסטסיה גורבנקו, דניס לוקטב ויעקב טומרקין.

 

צילומים: עמית שיסל , באדיבות הוועד האולימפי בישראל.  
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.