נעמה גזית ותומר ורדימון ממשיכים לשמור על מיקומם בצמרת

נעמה גזית ותומר ורדימון ממשיכים לשמור על מיקומם בצמרת

מאת: הוועד האולימפי בישראל

 

הגולשים הישראלים הצעירים נעמה גזית ותומר ורדימון ממשיכים לשמור על מיקומם בצמרת, במשחקים האולימפיים לנוער בבואנוס איירס, ארגנטינה. 

 

נעמה גזית מדורגת במקום השלישי בדירוג הכללי כשארבע נקודות מפרידות בינה לבין המקום השני ושתי נקודות בינה ובין המקום הרביעי. אתמול בשלושה שיוטים השיגה את המיקומים הבאים: 3,4,6.

 

תומר ורדימון מדורג במקום הרביעי בדירוג הכללי במרחק של 11 נקודות מהמקום השלישי. אתמול השיג את המקומות 3,5,7.היום ימשכו השיוטים האחרונים לפני שיוט המדליות.

 

האתלט אדיסו גואדה רץ 3000 מטרים בזמן של 8:30.27 דקות וסיים במקום ה-11 מבין 18 רצים. 

 

השחיין דניס לוקטב הגיע אתמול לחצי הגמר במשחה ל-100 מטרים חופשי בו קבע זמן של 50.81 שניות והוא דורג במקום ה-13. במוקדמות במשחה זה קבע לוקטב זמן של 50.91 שניות.

 

לאה פולונסקי שחתה אתמול 200 מטרים חזה וסיימה במקום ה-20 עם זמן של 1:02.56 דקות.

 

הטריאתלט איתמר לבנון השתתף אתמול במירוץ שליחים לקבוצות עם טריאתלטים מרוסיה,איטליה ושוויץ במסגרת קבוצה מאירופה. לבנון וחבריו סיימו במקום ה-8 מבין 16 קבוצות. על קו הסיום קיבל את פניו רון דרמון הטריאתלט האולימפי של ישראל בריו 2016 שפרש מפעילות תחרותית בגלל פגיעה בתאונת אופניים. דרמון הוזמן למשחקים האולימפיים לנוער על ידי הוועדה המארגנת להופיע בפני הספורטאים הצעירים המשתתפים במשחקים כמודל לחיקוי והשראה.

 

היום תיכנס למעגל התחרויות הקופצת לגובה ורוניקה צ'יינוב, וימשכו תחרויות השחייה והגלישה.

 

בתמונות: הגולשת נעמה גזית והאתלט אדיסו גואדה

 

בתמונת השער: איתמר לבנון, מאמנו אור ברגר ורון דרמון