חברי הנהלה

גלילי נאור

נאור גלילי - הנהלה

ברק איתן

איתן ברק - הנהלה

גולדשטיין משה

גולדשטיין משה

ארנשטיין יורם

יורם ארנשטיין ראש - הנהלה

ארד יעל

יעל ארד

מרגלית איתי

איתי מרגלית 2

שזיפי חנה

חנה שזיפי ראש- הנהלה

קינסטליך רז

רז קינסטליך - הנהלה

מזרחי שמעון

שמעון מזרחי ראש - הנהלה

רשימת כל חברי ההנהלה

 

 

יושב ראש: יעל ארד
מנכ"ל: גלעד (גילי) לוסטיג
מזכיר כבוד: יורם ארנשטיין – מזכיר כבוד, הוועד האולימפי בישראל
גזבר כבוד: משה גולדשטיין – גזבר כבוד, הוועד האולימפי בישראל

 

 

 

חברי ההנהלה:

 

יעל ארד (יו"ר הוועד האולימפי בישראל), סיגל אולפינר בולקינד, יורם ארנשטיין, שי בובר, עדי ביכמן, נאור ברכל, עמי ברן, איתן ברק, מורן ברק, אלונה ברקת, משה גולדשטיין, אורה גלזר, רויטל גלוסקא כהן, כנרת גנצרסקי, רינה דור, עמירם הלוי, ויקו חדד, בוריס חייט, אבי כחלון, עו"ד שמעון מזרחי, איתי מרגלית, בסאם סולימאן, שמעון סוסן, אלי עציון, משה פונטי, יובל פילו, צבי פלג, נועם צבי, אשר קאסו, רז קינסטליך, אייל קישון, חנה שזיפי, נועה שמידע

 

הוועד האולימפי בישראל – ועדות

 

ועדת כספים –  יו"ר: רו"ח איתן ברק

חברי הוועדה:  יורם ארנשטיין, משה גולדשטיין, איתי מרגלית, נעה שמידע, איל קישון,  רויטל גלוסקא כהן, שחר צוברי


ועדה מקצועית – יו"ר: עדי ביכמן

שי בובר, אוהד בלווה, ליאור וילדיקאן, ויקטור חדד, מורן מסיקה, ליאוניד קאופמן, מיכאל קליין, אילנה קרטיש, נטע ריבקין, ניר שדה

 


ועדת ספורטאים – יו"ר: שחר צוברי

נופר אדלמן, גירמה אמרה, לינוי אשרם, יעקב טומרקין, אנדי מורז, חנה מיננקו, יובל פילו, אילנה קרטיש


הוועדה להקמת הבית האולימפי החדש יו"ר: יגאל כרמי

 


הוועדה הרפואיתיו"ר: פרופ' גל דובנוב

חברי הוועדה: פרופ' אמיר תירוש, ד"ר רמי פוגלמן, ד"ר דליה נבות מינצר, ד"ר יפתח חצרוני, ד"ר טלי בקר, אלישע ורד, רקפת אריאלי
מוזמנים: ד"ר לובה גליצקיה, גלעד לוסטיג, דני אורן, מולי אפשטיין, פרופ' דני נמט, סהר אלוני, ד"ר רם ז"ק, ד"ר דניאל הרשטיין

 


הוועדה לשוויון מגדרי יו"ר: תא"ל במיל' סוזי יוגב

ירדן הר לב, בת אל ג'רבי, אורה גלזר, שירה ורדי, ד"ר יוני ירום, עו"ד דפנה לנג, חנה מיננקו, שלומית ניר טור, אורנה סדגת ארז, אילן קובלסקי, עו״ד אורי קידר, רון קפלן, פרופ׳ רונית קרק, אבי רש, רויטל גלוסקא כהן

 


ועדת ביקורתיו"ר: דפנה הר אבן

דני רוטנברג,  דורון שיטרוק , חנה שזיפי


ועדת החדשנות והטכנולוגיה –  יו"ר: נאור ברכל

רפאל ביטון, אורן סמיניאן, מעיין דוידוביץ', צביקה פלג, יזהר שי, נעם מילס, איילה וקסלר, דיווד דבש

 


ועדת מיתוג, שיווק ופרסום – יו"ר: יעל ארד

עינת נמש, אלי עציון, תמר יסעור, אסף אזולאי, שלי קינן, אבי זיתן, עידו גרינברג, נעה באוער, אסף סידס, אריאלה דניאלי, טל אלכסנדרוביץ

 


ועדת התקשרויות – יו"ר: משה גולדשטיין

כנרת צדף, צבי פלג, גלעד לוסטיג

 



ועדה לייזום כנסים ופיתוח מרכז המבקרים החוויה האולימפית – יו"ר:
רויטל גולסקא כהן

אבי פרץ, הדר בן דרור, עמרית ינילוב, רפי יער, יואב ברוק, קובי סולומון, יעקב טומרקין

 


 

נציגת הוועד האולימפי בישראל במועצת המכון הלאומי למצוינות בספורט במכון וינגייט – כנרת צדף

 

נציגי הוועד האולימפי בישראל במועצה הלאומית לספורט: יעל ארד, יורם ארנשטיין, גילי לוסטיג

 

בעלי תפקידים:

 

 

מבקר הפנים – רו"ח גדעון רוזן
היועץ משפטי – עו"ד גיל עטר
יו"ר הוועדה לשיוויון מגדרי – תת-אלוף במיל' סוזי יוגב
ראיית חשבון – ברייטמן, אלמגור, זוהר